آینه-لمسی-هوشمند-ضد-آب

بررسی آینه لمسی هوشمند ضد آب

بهترین آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه لمسی هوشمند ضد آب و بخار سرویس بهداشتی از جدیدترین مدل آینه‌ های کاربردی برای حمام و سرویس بهداشتی می باشند. که با وجود طرح‌ های خیلی شیک به یکی از مهم ترین وسایل سرویس بهداشتی تبدیل شده‌ اند. این مدل آینه‌ های جدید هوشمند ضد بخار دارای قابلیت های منحصر به فرد خیلی جذاب با طراحی بسیار گوناگون هستند. هدف ما در این مقاله بررسی انواع مدل آینه هوشمند سرویس بهداشتی و معرفی پرفروش ترین مدل آینه‌ های هوشمند است.

آینه هوشمند چیست؟

یکی از عناصر پیشرفته بسیار کاربردی برای سرویس‌ های بهداشتی آینه‌ های هوشمند می باشند. که برای مصارف تزئینی فضاهای گوناگون همانند آرایشگاه، سالن ورزشی و سرویس بهداشتی …آینه های هوشمند هستند. که به عنوان یک پنل هوشمند با امکانات بی نظیر شنیداری و قابل کنترل می‌باشند. آینه‌های سرویس بهداشتی نمونه‌های از آینه‌های جدید و مدرن هستند. که با قابلیت ضد بخار با نام آینه ضد بخار نیز شناخته شده و توجه بسیاری از طراحان ساختمان را به این محصولات جلب کرده است.

کاربرد آینه هوشمند برای سرویس بهداشتی

احتمالا شما هم با این مسئله زیاد مواجه شده‌اید، که هنگام باز کردن آب گرم سرویس بهداشتی و حمام آینه نصب شده در این قسمت از محیط بخار می‌ گیرند. نمی توان به راحتی استفاده کرد. که با وجود آینه‌ های هوشمند با قابلیت ضد بخار و سنسور قابل کنترل آینه‌ ای شفاف و کاربردی خواهید داشت.

آینه هوشمند چه ویژگی دارند؟

آینه‌های هوشمند سرویس بهداشتی با قابلیت‌های کاربردی و با طراحی ظاهری زیبا و مدرن دارند. که در مدل و برش‌های بسیار زیبا و گوناگون برای فضاهای مختلف مانند اتاق خواب، آسانسور و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. با ایجاد جلوه‌ ای چشمگیر ویژگی‌ هایی نظیر نمایشگر LED با قابلیت پخش محتوا هایی ویدیویی، عکس ساعت و تاریخ را با امکان کنترل از طریق گوشی همراه را دارند. که در مدل های بسیار شکیل آینه هوشمند سرویس بهداشتی با ظاهری مدرن می‌توانند دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را متحول کند.

آینه لمسی هوشمند ضد آب سرویس بهداشتی

آینه‌های مدرن و پیشرفته با امکانات ویژه به یک مدل آینه لمسی هوشمند پرکاربرد تبدیل شده‌ اند. هر یک از این آینه‌ ها با قابلیت خاص خود را دارند. که برای خرید بهترین مدل آینه هوشمند سرویس بهداشتی می باشند. که برای خرید آینه هوشمند با در نظر گرفتن قابلیت‌های هر کدام از این مدل آینه ها اقدام به خرید آینه داشته باشید.

1. آینه هوشمند ریموتی

امروزه استفاده از ریموت کنترل برای اکثر وسایل الکترونیکی جزو جدا نشدنی این وسایل شده‌اند. آینه‌های هوشمند سرویس بهداشتی هم از این قاعده مستثنی نیستند. با کمک کنترل طراحی شده برای این مدل آینه می توان نور و افکت‌های نماش آینه را توسط ریموت تغییر داد.

2. آینه هوشمند صفحه نماش‌ دار

آینه‌ های هوشمند سرویس بهداشتی امروزه مورد توجه بیشتری برای طراحی بهتر دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی قرار گرفته‌ اند. که علاوه برظاهری زیبا و متفاوت با آینه‌های معمولی با قابلیت صفحه نمایشگر با ساده‌ترین روش اتصال به گوشی امکان پخش موزیک و ویدیو را نیز فراهم می‌ کنند.

3. آینه هوشمند ضد بخار

آینه های هوشمند عملکرد کاملا متفاوت از آینه‌های معمولی دارند. با داشتن ویژگی خاص و ضد بخار تنها با فشار دادن قسمت تعیین شده روی آینه بخار ایجاد شده از آب گرم توسط سنسورهای طراحی شده برای این مدل آینه کاملا از بین می رود.

برچسب ها: بدون برچسب

اضافه کردن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *