سرامیک مناسب آشپزخانه

سرامیک مناسب آشپزخانه

انتخاب سرامیک مناسب آشپزخانه

در انتخاب کاشی و سرامیک مناسب آشپزخانه بهتر است در ابتدا به وسایل آشپزخانه خود نگاهی بیاندازید. پس از آن در بین دسته ی رنگ ها یکی را انتخاب کنید. اگر ظروف، وسایل و کابینت های شما رنگ روشنی دارد، در این صورت برای شما دو پیشنهاد داریم: اول اینکه از سرامیک کف طرح و رنگ روشن استفاده نمایید و دوم آن که از سرامیک های با رنگ متضاد ولی مکمل هم استفاده نمایید.
اگر از رنگ های روشن استفاده کنید چشم شما هیچگاه از آن خسته نمی شود و محیط آشپزخانه تان شاد و سرزنده می باشد. استفاده از رنگ های متضاد نیز زیبایی های چشمگیری را برای شما دارد، اما امکان این که پس از گذشت سالیان کم کم خسته و به فکر تعویض سرامیک کف باشید نیز وجود دارد.

اگر ظروف، وسایل و کابینت های شما به رنگ تیره است، پیشنهاد می شود از بهترین و زیباترین طرح های روشن استفاده نمایید؛ زیرا هرچقدر که این تضاد بیشتر باشد در نشاط و روحیه انسان تأثیر مثبتی دارد. یکی از دلایل عمده این گفته برمی گردد به ارتباط چشمی زیادی که شما در آشپزخانه با وسایل تیره دارید و به نوعی با انتخاب رنگ روشن برای سرامیک کف کمی از این تاریکی فاصله می گیرید.
در انتها باز هم تاکید می کنیم که همه چیز به سلیقه شما وابسته است، شما باید هنگام انتخاب به این موضوع فکر کنید که سالیان سال این سرامیک ها تغییری نخواهند کرد. تمام گفته ها و دسته بندی های بالا سخنانی است که طبق تجربه و نظرات مشتری ها به دست آمده است. اگر هنوز هم در رابطه با انتخاب سرامیک آشپزخانه سوالی دارید، با کارشناسان ما در سپرو کمپانی تماس بگیرید و بهترین رنگ و نوع سرامیک مناسب آشپزخانه خود را از ما خریداری کنید.

سرامیک مناسب آشپزخانه

سرامیک مناسب آشپزخانه

رنگ و نوع سرامیک مناسب آشپزخانه

اغلب مردم در خرید سرامیک کف آشپزخانه به سراغ سرامیک های با طرح مات را ترجیح می دهند. خیلی از افراد در آشپزخانه دمپایی نمی پوشند، به همین علت به سرامیک ضد لغزش نیاز دارند. از سوی دیگر سرامیک کف آشپزخانه بهتر است که شاد و عین حال بهداشتی باشد. بسیاری اعتقاد دارند که محیط آشپزخانه در نوع خوراک و پخت و پز نیز موثر است.

همانطور که می دانید، این روزها اغلب از رنگ هایی خنثی مانند سفید و کرم برای کابینت ها انتخاب می گردد. چندین سال گذشته بیشتر رنگ های تیره مد بود اما الان مردم بیشتر رنگ های روشن را ترجیح می دهند. رنگ روشن علاوه بر اینکه ست کردن با آن آسان تر هست، برای روحیه افراد نیز بسیار تاثیر مثیت دارد؛ از این رو برای خرید محصولات به سبک جدید بهتر است که ابتدا رنگ های روشن را در نظر بگیرید.

اینکه چه رنگ و کدام طرح سرامیک را برای دیوار یا کف آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید کاملا به سلیقه شما وابسته است. یکی از طرح ها و رنگ های شاد استقبال می کند و دیگری از طرح های مات و تیره. علاوه بر این انتخاب رنگ شما به این بستگی دارد که بخواهید چیدمان آشپزخانه تان بصورت مدرن باشد یا کلاسیک.

بهترین رنگ سرامیک کف آشپزخانه

برای انتخاب رنگ سرامیک کف آشپزخانه و به طور کلی انتخاب کاشی کف برای آشپزخانه باید به متراژ و میزان کوچکی یا بزرگی فضا توجه کرد. زیرا رنگ کاشی کف آشپزخانه نقش بسیار مهمی در بزرگنمایی یا کوچک‌نمایی محیط دارد.
به همین دلیل به طور کلی بهتر است که برای فضاهای کوچک از انواع سرامیک رنگ روشن استفاده نمایید. اگر فضای آشپزخانه منزلتان به اندازه کافی بزرگ است، شما می توانید با خیال راحت به سراغ رنگ های تیره تر نیز بروید. طیف های مختلف رنگ قهوه ای از جمله رایج ترین رنگ‌ها برای کاشی کف هستند. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این طرح و رنگ این است که به راحتی می توان وسایل مختلف خانه را با هم ست کرد.

برای دریافت راهنمای انتخاب کاشی و سرامیک برای آشپزخانه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

رنگ و طرح را با توجه به سلیقه شخصی و فضای آشپزخانه تان انتخاب نمایید ولی اگر بخواهیم در این رابطه به صورت تخصصی به شما کمک کنیم، توصیه می کنیم که برای دیوار آشپزخانه و سرویس بهداشتی رنگ های شاد و با توناژ گرم را انتخاب کنید. متخصصان طراحی دکوراسیون در رابطه با انتخاب رنگ سرامیک مناسب آشپزخانه می‌ گویند که رنگ های گرم و خنثی و رنگ های روشن و شاد بهترین رنگ‌ ها برای آشپزخانه می باشد. رنگ مناسب برای این محیط، باعث می شود که اعضای خانواده در آشپزخانه احساس راحتی داشته باشند.

سرامیک مناسب آشپزخانه

سرامیک مناسب آشپزخانه

قیمت سرامیک کف آشپزخانه

قیمت سرامیک های موجود در بازار به ابعاد، متریال های مصرفی در سرامیک و کارخانه تولیدی آن ها بستگی دارد. سرامیک هایی با دوام بالاتر و مقاومت بیشتر نسبت به تردد عموما از مواد اولیه های بهتری ساخته شده اند که قیمت به نسبت بالاتری دارند. اما در طولانی مدت یک خرید به صرفه را برای شما رقم می زند زیرا دیگر نیازی به ترمیم یا تعمیر دوباره سرامیک و زیر ساخت های آن نیست.

شرکت یا کارخانه ای که تولید کننده سرامیک های موجود است در قیمت آن ها تاثیر به سزایی دارد چرا که کارخانه هایی با کیفیت بالاتر قیمت به نسبت بالا تری دارند اما همانطور که ذکر شد در مدت طولانی با توجه به با دوام بودن محصول دیگر نیاز به هزینه های اضافی درماه های بعدی نیستید .

باید توجه داشته باشید که ابعاد و اشکالی که بر روی سرامیک کار شده اند همگی بر روی قیمت آن تاثیر گذارند و با توجه به طیف رنگی استفاده شده در سرامیک بر روی آن قیمت گذاشته می شود. شما عزیزان می توانید با ارتباط با مشاوران ما و آگاهی از شرایط خرید و وضعیت روزانه بازار یک خرید مطمئن رابا سپرو کامپانی تجربه کنید.

برچسب ها: بدون برچسب

اضافه کردن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *