نصب سرامیک خشک

نصب سرامیک خشک

فروشگاه کاشی و سرامیک سپرو

نصب سرامیک خشک چیست؟

سرامیک خشک، سرامیک‌های کف پرسلانی با فرمت بزرگی هستند که به گونه‌ای اصلاح شده‌اند که بدون نیاز به استفاده از ملات یا دوغاب، قابل نصب هستند. علاوه بر کف‌های بلند، کاشی‌های نصب خشک تقریباً در هر مکانی قابل نصب هستند، بدون توجه به تجربه نصب کننده. این امکان به دلیل وجود لایه پشتی لاستیکی بازیافتی 100٪ در آن‌ها، فراهم شده است.

این لاستیک تضمین می‌کند که هرگونه فشاری که روی کاشی وارد شود، به طور ایمن در جای خود قفل می‌شود و حتی پس از برداشت فشار، همچنان به چنگال خود ادامه می‌دهد. هنگام چیدن این کاشی‌ها، حتی با بارهای نورد و غلتشی، حرکت نمی‌کنند. همچنین، سرامیک نصب خشک دارای یک تریم نازک، شفاف و محافظ است که با استفاده از یک چسب مخصوص به لبه‌های بیرونی چسبانده می‌شود.

علاوه بر حفاظت از کاشی در برابر شکستن، این تریم نازک و شفاف باعث ایجاد خطوط شبکه‌ای محکم می‌شود که ظاهری تقریباً بدون درز به ارمغان می‌آورد. با توجه به اینکه تریم‌ها به طور فیزیکی به آن‌ها چسبانده شده‌اند، به همان شکلی که تریم‌های استفاده شده توسط سایر تولیدکنندگان عمل می‌کنند، تحت استفاده مداوم از بین نمی‌روند.

مطالب پیشنهادی: سرامیک پرسلان

مزایای سرامیک خشک

محصولات و مواد سازگار با محیط زیست

در نصب سرامیک خشک، مسئولیت ما این است که یک محیط سبز و سالم برای رشد فرزندانمان تضمین کنیم. برخی از این سرامیک‌ها کاملاً سازگار با محیط زیست هستند و از جنس پرسلان با استفاده از پوشش لاستیکی 100% بازیافتی ساخته می‌شوند که در مقایسه با سیستم کاشی با پشت چوب پنبه‌ای، دارای چسبندگی بهتری است. بیشتر سرامیک‌های کف نیز قابل استفاده مجدد هستند. هنگامی که کار با آنها به پایان رسید، می‌توانید آنها را به راحتی بردارید و سپس آنها را در هر مکان دیگری که نیاز است دوباره نصب کنید. همچنین، پشتی کاشی قابل نصب بر روی هر کاشی دیگری است که شما مشخص کنید. توجه داشته باشید که این سرامیک‌ها بدون استفاده از پوشش زیرین چوب پنبه‌ای و مکش بالا نصب می‌شوند.

نصب سرامیک خشک

نکته خاص در مورد نصب خشک لایه چوب پنبه ای آن است که مکش محکم کاشی را به کف تضمین می کند. این بدان معنی است که هیچ بستر ملات یا چسب مورد نیاز نیست. این اصل به طرز مبتکرانه‌ای ساده است: وزن ذاتی کاشی، لایه چوب پنبه‌ای را روی زیرلایه‌ای که در آن جا می‌چسبد، فشار می‌آورد، مانند خلاء، و تضمین می‌کند که همه چیز در جای خود محکم می‌ماند. چوب پنبه که با جداسازی در مورد تاسیسات شناور تقویت شده است، عایق صدای ضربه بهتری را نیز تضمین می کند. این محصول تمام مزایای کاشی و سرامیک را ارائه می دهد. در برابر نور سریع، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و بوی خنثی است. مبلمان سنگین هیچ علامت فشاری باقی نمی گذارد. غیر قابل اشتعال و همچنین در برابر حرارت غیر قابل نفوذ است.

تعهد در فروش سرامیک خشک

معمولاً سرامیک کف پرسلانی خشک مورد آزمایشات گسترده قرار گرفته و ثابت شده است که روش کاشی‌کاری کف در آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این محصولات نه تنها زیبا هستند، بلکه با نصب آن‌ها می‌توانید از کفپوش با بالاترین کیفیت در دسترس خود اطمینان حاصل کنید. خدمات مشتری و ضمانت‌های ما بهترین هستند. بزرگترین نگرانی ما این است که مطمئن شویم تجربه‌ای مثبت داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که محصولات ما نیازهای کاشی کفپوش شما را برآورده می‌کنند، بدون توجه به نوع محصول. هنگام استفاده از سیستم سرامیک پرسلان خشک، می‌توانید از محصولی استفاده کنید که نه تنها فضای شما را زیبا می‌کند، بلکه با حذف ضایعات و ایجاد پایداری برای آینده خانواده شما، دنیای ما را نیز زیبا می‌کند.

مراقبت و نگهداری

مانند سایر کاشی‌های کف پرسلانی، سرامیک خشک با گذشت زمان کدر یا محو نمی‌شود. برای تمیز کردن هرگونه ریزش یا گرد و غبار، می‌توان از جارو ساده، جاروبرقی، پارچه کمی مرطوب یا بخارشوی استفاده کرد. در صورت وجود نشت‌های بزرگتر، به سادگی می‌توان کاشی آسیب دیده را برداشته، کف زیرین را تمیز کرده و سپس کاشی را دوباره نصب کرد.

قابل جابجایی

طراحی سرامیک خشک به کاربر امکان نصب، حذف و نصب مجدد کاشی‌ها را تا تعداد دفعات مورد نظر فراهم می‌کند.

قابلیت نصب در مکان های متعدد

نصب سرامیک خشک به عنوان یک پیشرفت بر کف‌های بلند توسعه یافته است. اکنون می‌توان آنها را تقریباً در هر مکانی نصب کرد.

نصب آسان

نصب سرامیک خشک بر روی هر سطح صافی به سادگی و به سرعت انجام می‌شود. محصول نهایی دارای خطوط شبکه مستقیم و کاشی‌های کاملاً تراز است. این سیستم به کاشی‌ها اجازه می‌دهد تا هشت برابر سریع‌تر نصب شوند و برای پروژه‌هایی که نیاز به تکمیل سریع دارند، مانند صنعت خرده‌فروشی، بسیار مناسب است. باید توجه کرد که سیستم کفپوش سرامیک خشک، جایگزین چیدمان معمولی نیست، بلکه به عنوان مکملی برای آن عمل می‌کند و زمینه‌های کاربردی جدیدی را باز می‌کند که کاشی‌های سرامیکی به تنهایی قادر به پوشش ندارند. این شرکت همچنین انتظار دارد که نصب سرامیک خشک در موقعیت‌هایی که کف‌ها به دلیل نیاز به مدرن‌سازی یا استفاده مجدد در چرخه‌های نسبتاً کوتاه قرار می‌گیرند، مانند مراکز خرید، رستوران‌ها، هتل‌ها، انبارها و سایر مکان‌ها، بسیار محبوب باشد.

بدون ملات یا دوغاب

با توجه به اینکه کاشی‌های نصب خشک به ملات یا دوغاب وابسته نیستند، پس از برداشتن آنها، کف زیرین در دسترس و در شرایط عالی باقی می‌ماند.

می تواند ترافیک فوری را تحمل کند

کف‌های سیستم نصب خشک قابلیت راه‌اندازی فوری را دارند و به عملکرد بدون وقفه سایر فعالیت‌ها مانند نصب برق، رنگ‌آمیزی یا کار دیوار خشک را تسهیل می‌کنند. شرط اصلی برای استفاده از این محصول، صاف بودن سطح زیرین (در محدوده ۲ میلیمتر در طول ۲ متر داخلی) است. قبل از نصب، باید یکنواختی و کیفیت سطح زیرین با استفاده از ابزار اندازه‌گیری مناسب بررسی شود. دقت ابعادی و یکنواختی سطح باید با سطح پوشش تمام شده هماهنگی داشته باشد. این می‌تواند با استفاده از تسطیح کامل سطح تحقق یابد که به معماران امکان برنامه‌ریزی “قابل مشاهده” را می‌دهد، به جای برنامه‌ریزی بر اساس اتصالات جداکننده و حداقل فاصله‌ها.

مطلب پیشنهادی: روشویی سرامیکی

نصب سرامیک خشک

تعویض تک کاشی

یکی از مزایای دیگر این محصول این است که به راحتی می‌توان کاشی‌های آسیب دیده را در عرض چند دقیقه تعویض کرد. درزها به سادگی باز می‌شوند و نیازی به زمان خشک شدن چسب کاشی نیست – کافی است کاشی جدید را وارد کنید و دوباره دوغاب بزنید. با توجه به اینکه کفپوش‌ها نیازی به چسب ندارند و نصب آنها سریع است، این فرآیند بدون صدا، گرد و غبار و عوامل تحریک کننده دیگری انجام می‌شود.

مزایا برای صاحبان ساختمان

کاهش قابل توجه زمان ساخت

نصب خشک به طور ۸ برابر سریع‌تر از کاشی‌کاری سنتی انجام می‌شود.

به راحتی به طور کامل حذف می شود

اگر می‌خواهید با جدیدترین ترندهای طراحی داخلی همراه شوید یا در صورت تغییر کاربری، می‌توانید به سرعت و به راحتی و بدون باقی ماندن هیچ اثر و گرد و غباری، کاشی‌ها را جدا کنید.

تعمیر پانل های آسیب دیده آسان است

می‌توانید کاشی‌های آسیب دیده را در عرض چند دقیقه تعویض کنید. اتصالات را به آسانی باز کرده و بدون نیاز به خشک شدن چسب کاشی، به سادگی کاشی جدید را نصب کرده و مجدداً دوغاب بزنید.

مزایا برای نصاب های کاشی و سرامیک

کار تقریباً بدون گرد و غبار

سر و صدا، گرد و غبار و استرس یک بار هستند. سیستم نصب خشک بدون نیاز به چسب است و نصب آن‌ها به صورت مستقیم و سریع انجام می‌شود.

زمینه های تجاری جدید را باز کنید

نصب سرامیک خشک، برای حوزه‌های کاربردی جدید، گزینه‌ای مناسب است و انگیزه جدیدی را برای تجارت و صنایع دستی فراهم می‌کند. از جمله سوپرمارکت‌ها، هتل‌ها و نمایشگاه‌ها. نصب سرامیک خشک، انعطاف پذیری و سرعت را به ارمغان می‌آورد و به طور همزمان تمام مزایای یک کف کاشی مقاوم را داراست.

ادعاهای گارانتی را به حداقل برسانید

کاشی‌های آسیب دیده را می‌توان در عرض چند دقیقه جایگزین کرد. اتصالات را می‌توان به سهولت باز کرد، بدون نیاز به زمان خشک شدن چسب کاشی. به راحتی کاشی جدید را وارد کنید و دوباره دوغاب بزنید.

نصب سرامیک خشک

مزایا برای معماران

زمان بندی موازی کارها

سیستم‌های نصب خشک سرامیک بلافاصله قابل استفاده هستند. این به این معنی است که کارهای دیگر مانند نصب برق، رنگ آمیزی یا کار دیوار خشک تقریباً بدون وقفه ادامه خواهند یافت.

برنامه ریزی بدون مشکل

برای نصب خشک، تنها نیاز به سطح زیرین است. این طراحی بر اساس استاندارد DIN 18202 “تحمل ها در ساخت و ساز ساختمان” صورت گرفته است.

ساختار نصب خشک کاشی و سرامیک

پوشش زیرین از جنس چوب پنبه ساخته شده است. این پوشش اطمینان می‌دهد که کیفیت‌های مهمی مانند ضد لغزش و عایق صوتی فراهم شود. این لایه معمولاً ضد حریق است و در برابر مواد شوینده و مواد شیمیایی مقاوم است.

لبه بیرونی از جنس ABS وجود دارد که عملکرد ضد ضربه مهمی دارد. این لبه کاهش اصطکاک محیطی بین اسلب‌های مجاور را فراهم می‌کند و برای بلند کردن اسلب‌ها پس از نصب کف آسانی فراهم می‌کند.

نصب خشک سرامیک را می‌توان مستقیماً بر روی سطوح موجود اعم از صنعتی، مسکونی یا طبقه‌های مرتفع انجام داد. این نوع نصب نیازی به استفاده از چسب و دوغاب ندارد که نصب آن را آسان و سریع می‌کند و همچنین هزینه‌های مربوطه را کاهش می‌دهد. کف می‌تواند فوراً بر روی آن قدم گذاشته شود و در هر زمان می‌توان آن را برداشت و در جای دیگری استفاده کرد.

نصب سرامیک خشک به عنوان یک راه حل عالی برای بازسازی طبقات بدون آسیب رساندن به پوشش از قبل موجود می‌باشد. این معمولا در هنگام بازسازی مغازه‌ها، مکان‌های اجاره‌ای یا ساختمان‌های تاریخی به کار می‌رود.

برچسب ها: بدون برچسب

اضافه کردن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *